Oferujemy:kasy fiskalne,serwis komputerowy,usługi informatyczne,pogotowie komputerowe,oprogramowanie na terenie miast:katowice,sosnowiec,chorzów,katowice,śląsk

Zainstaluj flash playera w nowszej wersji


O nasSoftMaster Doradztwo Komputerowe jest przedsiębiorstwem o profilu usługowo-handlowym działającym na rynkach Polski południowej. Powstało w 1994 roku w Katowicach. Założeniem firmy było dostarczanie przedsiębiorstwom kompleksowych rozwiązań informatycznych dopasowanych do rodzaju ich działalności i potrzeb. Tak też jest obecnie. Wieloletnie doświadczenie i właściwa struktura organizacyjna pozwala nam dbać zarówno o firmy duże, jedno lub wielooddziałowe jak i średnie, bez względu na formę własności i branżę. Oferujemy produkty i usługi z zakresu systemów zarządzania firmą, systemów sieciowych i narzędziowych, urządzeń fiskalnych, okablowania strukturalnego, kompletacji i instalacji sprzętu komputerowego oraz usług informatycznych wraz z internetowymi. Zatrudniamy specjalistów w dziedzinie informatyki, księgowości, organizacji i zarządzania. Dzięki ich wieloletniemu doświadczeniu, profesjonalnej wiedzy i miłemu sposobowi bycia zyskaliśmy zaufanie ponad 600 współpracujących z nami przedsiębiorstw. Nad kilkudziesięcioma z nich sprawujemy pełny “mecenat” informatyczny.

 

Informujemy jednocześnie, że wszystkie prezentowane na naszym serwisie loga są zastrzeżonymi symbolami poszczególnych producentów.
Drukuj   Wstecz   W górę